Twist – wielki konkurs #Twistyourself z super nagrodami!

Firma Bakoma organizuje wielki konkurs konsumencki na Twista.

Konsumenci dowiedzą się o konkursie ze specjalnie zaprojektowanych opakowań produktu, spotu telewizyjnego, krótkich filmów internetowych, fanpage’a marki Twist oraz z kanałów Social Mediowych influencerów zaproszonych do współpracy.

Na specjalnie zaprojektowanej na tę okazję stronie www.ddob.com/twistyourself konsumenci mogą poznać wszystkie szczegóły dotyczące akcji #Twistyourself.

Zadaniem konkursowym będzie wstawienie zdjęcia swojej dowolnej przemiany.

W pierwszym etapie konkursu odbędzie się głosowanie na najlepszą przemianę. Każdy użytkownik biorący udział w konkursie będzie mógł w prosty sposób udostępnić swoje zdjęcie konkursowe. Na zdjęcia automatycznie będzie nakładać się belka z produktem. Autorzy zdjęć o największej ilości polubień otrzymają nagrody z kategorii I (Iphone 8, Instax, bony zakupowe).

Każdy uczestnik konkursu będzie miał szansę zawalczyć też o większe nagrody (II etap). Wystarczy, że w specjalnej bramce, po udostępnieniu swojego zdjęcia, wpisze kod z nakrętki produktu. Zdjęcia tych użytkowników będą dodatkowo oceniane przez Jury i będą miały szansę na zdobycie nagrody z kategorii II (Iphone X, Konsola PS4, Głośnik przenośny JBL). W momencie zwycięstwa i odbioru nagrody użytkownik będzie musiał okazać korek z kodem.

Konkurs wspierany będzie przez akcję video – przemianę Youtuberów, którzy na koniec odcinka będą przekierowywać do konkursowego Landing Page’a.

Konkurs trwa w okresie 15 czerwca – 31 sierpnia 2018.

Produkty promocyjne będą w sprzedaży od początku czerwca do końca sierpnia 2018.