Nasi pracownicy

foto_odpow_pracownicyNajwiększą wartością firmy Bakoma są nasi pracownicy. Obowiązkiem odpowiedzialnego pracodawcy jest troska, aby pracownicy czuli się dobrze w swoim miejscu pracy.

Tworzymy warunki do indywidualnego rozwoju i organizujemy wiele wartościowych szkoleń. Wiemy, że poszerzanie kompetencji jest korzystne zarówno dla pracownika, jak i dla firmy. Dlatego możemy się pochwalić doświadczonymi specjalistami, rozumiejącymi cele firmy i pragnącymi budować jej sukces.

Chcemy być firmą prorodzinną i od kilku lat prowadzimy specjalny program socjalny dla dzieci naszych pracowników, w ramach którego prowadzimy dofinansowania letnich wakacji nad morzem w Dziwnowie. W celu profilaktyki zdrowotnej otworzyliśmy specjalnie dla naszych pracowników gabinet lekarski i dentystyczny na terenie Zakładu Produkcyjnego w Elżbietowie.

Zorganizowaliśmy też codzienny przewóz autokarowy do firmy, dzięki czemu ponad 200 pracowników ma ułatwiony dojazd do pracy.

Mając świadomość, jak wymagająca jest praca naszych kierowców-sprzedawców, wymieniliśmy w ubiegłym roku 60 samochodów-chłodni, które stanowią ich podstawowe narzędzie pracy. Nowe samochody są nowoczesne, wygodne, posiadają klimatyzację i spełniają europejską normę emisji spalin Euro 4. Dbamy o naszych ludzi, ponieważ to oni tworzą firmę.